Team Klikkit

Vi er altid på udkig efter talentfulde kollegaer til vores team. 
Send gerne en uopfordret ansøgning til support@hablab.io

Cristiano Cairo

Chief Executive Officer

cris@hablab.io
+45 8191 8340

Natasja Pedersen

Chief Business Development Officer

natasja@hablab.io
+45 9199 5224

Nicolai Guldbæk Holst

Chief Technical Officer

nicolai@hablab.io
+45 3145 2409

Morten S. Jørgensen

Chief Product Officer

morten@hablab.io
+45 2629 6228

Thomas Bay

Senior Frontend Developer

thomas@hablab.io

Amalia Caldare

Junior Backend Developer

amalia@hablab.io

Alexander Steen

Senior Backend & Infrastructure Engineer

alexander@hablab.io

Morten H. Sørensen

Marketing Asset Manager

mortenhs@hablab.io

Bisserka Kanova

Elderly Care Management Consultant

bisserka@hablab.io

Thomas Berg

Product Developer

thomasberg@hablab.io

Klikkit by The HabLab ApS
Silkegade 8
1113 København K
CVR: 39481863